אבנים - אינפורמציה על האבנים שבתכשיטים.


אבן קרניול

אבן הקרניול מסמלת עוצמה ואנרגיה נשית. שימוש בה מעצים אנרגיה גם אצל גברים . ידועה בשם: “אבן-השמחה", מאחר והאנרגיה שלה יוצרת שמחת-חיים. בזכות האנרגיה שלה מאזנת רגשות שליליים של שינאה וקינאה . מחזקת את העוצמה האישית את המוטיבציה, כושר הריכוז והיצירתיות. מחזקת את מערכת הרבייה והפריון ואת מחזור הדם. המידע על האבן נלקח ממאמרים שפורסמו בעולם.

אבן אוניקס

האוניקס היא אבן של כוח פנימי ומשפרת את כושר העמידה וההתמדה. אבן האוניקס מחזקת את השליטה העצמית ועוזרת לאדם לשמור על מיקוד מנטלי. היא עוזרת לאדם ללמוד שהשליטה החשובה ביותר היא שליטה עצמית. מרגיעה עצבנות, ומשכיחה חרדה. היא מאפשרת חיבור לאנרגיות גבוהות.ומפיגה תחושות צער שכבר קיימים. המידע על האבן נלקח ממאמרים שפורסמו בעולם.

אבן טורקיז

צבע הטורקיז מסמל את כחול הים והשמיים וידוע כצבע שמשמש להגנה על הגוף ועל הנפש. אבן הטורקיז מחזקת ומגבירה את אנרגיית החיים ובכך משפיעה בעקיפין בעיקר על מערכת העצבים. משפיעה על חיזוק הביטחון ומביאה על המשתמש בה לתרום לזולת. לטורקיז יש יכולת לנטרל כעסים ולחוש תחושת רווחה. האבן ידועה כמושכת מזל ושפע והמתחברים אליה נהנים מנוכחותה. המידע על האבן נלקח ממאמרים שפורסמו בעולם.

אבן רוז קווארץ

אבן הרוז קווארץ, שצבעה ורוד , מסמלת אנרגיות של אהבה, קבלה עצמית וקבלת האחר. היא מומלצת לחיזוק במצבי משבר, כמו סיום יחסים, ומחזקת אותנו לקראת מערכת יחסים חדשה תוך חיזוק הבטחון והאמונה העצמית. כמו כן היא מסייעת לסלק רגשות שליליים כמו קנאה, טינה ונקמנות.ופחדים. היא מגבירה את האנרגיות החיוביות בגוף, ומחזקת את צ'קרת הלב, ומעצימה את זרימת האהבה הקיימת בנו. אבן הרוז קווארץ מקלה במהלך טיפולים כימותרפיים על הגוף והנפש, ומקלה במצבים של סטרס וחרדות. המידע על האבן נלקח ממאמרים שפורסמו בעולם.

אבן קווארץ מעושן

אבן הקווארץ המעושן פועלת לטיהור חסימות אנרטיות. יש לאבן זו יכולת חיבור למימדים רוחניים עמוקים מאד והיא מחזקת את החיבור להדרכה פנימית. אבן זו טובה לחיזוק פיזי ועוזרת בהפרעות אכילה. לאבן יש גם השפעה להפגת לחצים פיזיים וסטרס ריגשי. האבן מגבירה את היצירתיות ופועלת לאיזון ריגשי. המידע על האבן נלקח ממאמרים שפורסמו בעולם.